Movies
Ratings
23
Wicker ParkRated ★ 5.0
My Blueberry NightsRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 5.0
The Hottest StateRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0