Titles you rated
Love, RosieRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0