Titles you rated
Summer WarsRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
LucyRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 0.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.0