Movies
Ratings
121
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0