Titles you rated
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
MistressesRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0