Titles you rated
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0