Movies
Ratings
20
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0