Series
Ratings
23
Descendants of the SunRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Rosy LoversRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5