Movies
Ratings
211
Men in BlackRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 2.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
EmmaRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.0
The CellRated ★ 2.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Modern TimesRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
SerenityRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.5