Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0