Series
Ratings
90
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5- The Genius Paik 2Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 1.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 2.5- Phantom SingerRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Three Meals a Day: Mountain VillageRated ★ 4.0- 세계테마기행 - 셰익스피어 문화기행Rated ★ 2.5
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 3.5
Hi Bye, Mama!Rated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.0