Movies
Ratings
147
SkyfallRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Waltz with BashirRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 2.0
August RushRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5