Series
Ratings
49
D.P.Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
My Husband Won't FitRated ★ 3.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
MerlinRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0