Titles you rated
Crimson TideRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.0
LockoutRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
The PatriotRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 5.0
Tough as IronRated ★ 5.0