Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
I Have a LoverRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.5