Titles you rated
Choco BankRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 0.5
Master's SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0