Movies
Ratings
24
The WolverineRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 4.0
HerRated ★ 1.0
Hear MeRated ★ 1.0
MommyRated ★ 1.0
One on OneRated ★ 1.0
Love, RosieRated ★ 1.0
MegamindRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 1.0
Iron Man 2Rated ★ 2.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 1.0