Movies
Ratings
396
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 3.5
Ringu 2Rated ★ 2.0
Ants in the PantsRated ★ 2.5
One Hour PhotoRated ★ 2.0
ChunhyangRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Ju-on: The CurseRated ★ 1.5
Bunshinsaba 2Rated ★ 2.0
TMNTRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
FocusRated ★ 4.5
One Piece Episode of Luffy: Hand Island AdventureRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.5