Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret IslandRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
The Great BattleRated ★ 0.5
DunkirkRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Dream ScenarioRated ★ 4.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Ichi the KillerRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
The Aviator's WifeRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5
SleepRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0