Movies
Ratings
34
AssassinationRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.5
Cries and WhispersRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
My Lucky StarsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 4.0
One on OneRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0