Series
Ratings
148
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 4.0
Akebi's Sailor UniformRated ★ 4.5
Banished From the Hero's Party, I Decided to Live a Quiet Life in the CountrysideRated ★ 5.0
The Genius Prince's Guide to Raising a Nation Out of DebtRated ★ 4.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 5.0
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 1.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
VagabondRated ★ 3.0- Best Mistake - Director's CutRated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 5.0