Titles you rated
Clean With Passion For NowRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0