Movies
Ratings
180
DetachmentRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 2.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
TangledRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0