Series
Ratings
23
SkinsRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 2.0
White CollarRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 2.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
MisfitsRated ★ 1.5
The Innocent ManRated ★ 1.5
Doctor WhoRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 2.0