Series
Ratings
35
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5