Titles you rated
AvatarRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5