Movies
Ratings
367
The Jungle BookRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
Beauty and the Beast: Belle's Magical WorldRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5