Titles you rated
SpartacusRated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 2.5- Fairy CommiRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
PianoRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5- TruthRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0