Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0