Titles you rated
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5- Paul, Apostle of ChristRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
The SpiesRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
LoganRated ★ 3.5