Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.5