Series
Ratings
38
Attack on TitanRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 2.5- WhitechapelRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 2.0
- WhitechapelRated ★ 4.0
- WhitechapelRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.5