Titles you rated
After the RainRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Free GuyRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Pom PokoRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0