Titles you rated
BootsRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.5
MaidRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
The TrunkRated ★ 0.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.5