Series
Ratings
39
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 4.0
D-DayRated ★ 4.0
RememberRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 2.5
HealerRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0