Movies
Ratings
433
Another EarthRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 1.5
Black SwanRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 2.5
Man on FireRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5