Series
Ratings
20
Friends Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 1.0
iCarlyRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 2.0