Movies
Ratings
555
I, RobotRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
LavaRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0