Movies
Ratings
15
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.5