Titles you rated
After School: Lucky or Not Season 1Rated ★ 3.5
Pure Pumpkin FlowerRated ★ 3.0- S.O.S Please Help MeRated ★ 3.5
Bride of the SunRated ★ 3.5
Kim Soo RoRated ★ 3.5
Vampire FlowerRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.0- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 3.0
Invincible Lee Pyung KangRated ★ 3.0
Dream KnightRated ★ 4.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.5
The Great SeerRated ★ 3.0
GloriaRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
PresidentRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.0
Fantasy TowerRated ★ 3.0