Titles you rated
The MatrixRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0