Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 5.0
TV Novel: SamsaengiRated ★ 5.0
Friend, Our LegendRated ★ 4.0
My Heart Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Air CityRated ★ 4.0- Sad Love StoryRated ★ 3.0
My Daughter the FlowerRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.0
Beyond the CloudsRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
Teen WolfRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 4.0