Movies
Ratings
698
Running on EmptyRated ★ 2.0
FrankRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
RebeccaRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 3.5
Life is FruityRated ★ 3.5
PawnRated ★ 2.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5