Series
Ratings
208
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Boy Next DoorRated ★ 3.0
DistortedRated ★ 2.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
Solomon's PerjuryRated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5