Series
Ratings
12
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5