Series
Ratings
20
The HeirsRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Master's SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5