Titles you rated
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 3.5