Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 1.5
Officer of the YearRated ★ 1.0
Kamikaze GirlsRated ★ 0.5
FlubberRated ★ 2.0
Sex Is ZeroRated ★ 0.5
Happy FeetRated ★ 2.0
MulanRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5
King KongRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0