Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0