Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5